Upominki reklamowe dla nauczycieli

Posted on

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego to czas pełen radości. Uczniowie, niosąc świadectwa szkolne, czują już powiew wakacyjnej przygody. A nauczyciele? Im ten moment kojarzy się z wazonami pełnymi kwiatów. Na koniec roku szkolnego nauczyciele z trudem niosą tuziny kwiatów, które dostali od swoich uczniów. Jeżeli nauczyciel jest jednocześnie wychowawcą, otrzymuje również prezent od klasy. Złoty łańcuszek, ekspres do kawy, obraz na płótnie – uczniowie, a w praktyce rodzice, mają dużo ciekawych pomysłów na obdarowanie wychowawcy. Prezent na pamiątkę, a może coś praktycznego? Przyjrzyjmy się propozycjom.

Zestaw do pisania

Zestaw piśmienniczy to stylowy prezent. Tego typu upominki reklamowe są uniwersalne i praktyczne. Piękne wykonanie, w połączeniu z jakością, z pewnością ofiaruje swojemu użytkownikowi dużo satysfakcji. Piórko kulkowe i długopis przydadzą się każdemu nauczycielowi. Nie tylko do wpisywania ocen w dzienniku.

Zestaw do wina

Upominki reklamowe dla nauczycieli mogą być nietuzinkowe. Takim niebanalnym prezentem wydaje się być zestaw do wina. W skład takiego zestawu mogą wchodzić: korkociąg, termometr, otwieracz do piwa, pierścień na szyjkę i korek. Wszystko zapakowane w eleganckie etui. Trafionym prezentem będzie też skrzynka na wino, która również będzie zawierała powyższe akcesoria.

Zestaw do kawy i herbaty

Przerwa szkolna to nie tylko szybka wymiana dzienników w pokoju nauczycielskim. To także orzeźwiająca herbata lub pobudzająca kawa, wypita w towarzystwie innych nauczycieli. Ta chwila relaksu będzie dla nauczyciela przyjemniejsza, gdy filiżanka będzie upominkiem reklamowym od uczniów. Wysokiej jakości porcelana i piękny wzór sprawią, że odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zestaw pamiątkowy

Album na zdjęcia pomieści wszystkie zdjęcia z klasowych wycieczek i uroczystości. Ramka na zdjęcie wspaniale zaprezentuje klasowe zdjęcie grupowe. A może szkatułka ze zdjęciem na pamiątki? Nauczyciel, mając takie Upominki reklamowe, z pewnością będzie wracał wspomnieniami do tych wszystkich szkolnych chwil. Uczniowie, nie dajmy im o sobie zapomnieć.

Tags: , , ,