Smycze reklamowe do szkół

Posted on

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Przedszkola, szkoły, wydziały naukowe i studenckie – wszystkie do instytucje są wspaniałymi miejscami na wypromowanie własnej marki. Nie trzeba jednak zatrudniać specjalistów od marketingu, którzy za swoją pracę wezmą solidne pieniądze. Wystarczy mały trik marketingowy, który pozwoli nam zainteresować inne osoby naszą firmą. Sprawdza się on oczywiście, kiedy nasza firma ma usługi bądź artykuły przeznaczone głównie do młodej i dopiero wkraczającej w dorosłość grupy wiekowej. Co może być takim złotym środkiem?

smycze reklamowe! Tak, a do tego rozdawane zupełnie za darmo. Oczywiście nie będziemy ich dawać przypadkowym ludziom. Tylko tym, którzy dokonali już zakupu w naszym sklepie – jako gratis. Załóżmy, że dany klient dokonał zakupów na określoną kwotę – my do torebki w ramach wdzięczności wrzucamy im firmowe smycze reklamowe, które z dużą dozą prawdopodobieństwa będą noszone. Są to bowiem modne gadżety reklamowe, będące przez cały czas na widoku. Są noszone na szyi bądź w okolicach pasa i rzucają się w oczy innym ludziom. Warto więc na takie artykuły nanieść stronę internetową własnej firmy, jej nazwę, a także logotyp. Również interesujący kolor smyczy będzie w cenie.

Ludzie młodzi potrzebują tego typu artykułów do niesienia różnych rzeczy. Dzisiejsze smycze reklamowe świetnie sprawdzają się nie tylko do kluczy, ale również do innych towarów jak chociażby telefonów komórkowych, małych aparatów lub identyfikatorów, które również widoczne są na szkolnych korytarzach. Uczeń obdarowany przez nas taką smyczą będzie nosił ją na widoku przed innymi potencjalnymi klientami, robiąc tym samym dla nas zupełnie darmową reklamę.

Koszt wyprodukowania smyczy jest bardzo niski i waha się w granicach 2 zł .Warto więc zainwestować w taki produkt, który może przynieść nam jeszcze większą liczbę klientów. Ich rozdawanie leży już w naszej gestii. Możemy swobodnie wręczać je każdemu klientowi, aby zrobić masową reklamę albo wyłącznie wybranym, którzy wykonali konkretną czynność. Pamiętajmy, iż za każdy podarek, możemy dostać odpowiedź w formie kolejnych zakupów.

Tags: , ,